Lekarze:
dr. n. med. Piotr Syrówka – ortopeda
Ordynator Oddziału Reumoortopedii Instytutu Reumatologii w Warszawie, specjalizuje się w alloplastyce stawów barkowych, łokciowych, skokowych, biodrowych i kolanowych, wykonuje artroskopowe operacje stawów kolanowych i skokowych w tym rekonstrukcje więzadeł, łąkotek i chrząstki stawowej, wykonuję ponadto operacje korekcyjne deformacji stóp, rąk, w tym deformacji pourazowych, szycie ścięgien w tym rekonstrukcje zastarzałego zerwania ścięgna Achillesa.
dr. n. med. Paweł Obidziński – ortopeda
Specjalizuje się w alloplastyce stawów biodrowych i kolanowych oraz operacjach korekcyjnych stóp, ze szczególnym uwzględnieniem operacyjnego leczenia palucha koślawego i palców młotkowatych. Jest również wybitnym specjalistą w zakresie traumatologii sportowej.
dr. n. med. Piotr Godek – ortopeda, osteopata
Specjalizuje się w diagnostyce USG narządu ruchu, terapii manualnej schorzeń stawów i kręgosłupa, ze szczególnym uwzględnieniem osteopatii. Pod kontrolą USG wykonuje iniekcje dostawowe, okołostawowe i kręgowe (blokady) w ostrych zespołach bólowych. Pod kontrolą USG w klinice SMC wykonuje procedury ORTHOKINE, PRP GLO, PRP Angel, Goldic w leczeniu zmian zapalnych i zwyrodnieniowych stawów i kręgosłupa oraz zabiegi KRIOLEZJI i TERMOLEZJI w leczeniu przewlekłych zespołów bólowych kręgosłupa.
Dzięki współpracy z kliniką Nukleomed w Międzylesiu ( www.nukleomed.pl), wykonuje zabiegi RADIOSYNOWEKTOMII w zapaleniach stawów pochodzenia zwyrodnieniowego, reumatoidalnego, pourazowego.
dr. n. med. Katarzyna Woszuk – specjalista chorób wewnętrznych i reumatolog
Pracownik Instytutu Reumatologii w Warszawie, specjalizuje się w leczeniu schorzeń reumatoidalnych, chorób tkanki łącznej, zmian zwyrodnieniowych i zapalnych kręgosłupa, przeprowadza kwalifikacje internistyczne do zabiegów operacyjnych z zakresu ortopedii i reumoortopedii
dr. hab.n. med. Dariusz Kosson – anestezjolog, specjalista leczenia bólu
Specjalizuje się w leczeniu przewlekłych zespołów bólowych, ze szczególnym uwzględnieniem bólu neuropatycznego (ból popółpaściowy, ból w algodystrofiach, ból funkcjonalny, fibromialgia). Stosuje leczenie farmakologiczne oraz wykonuje blokady nerwów obwodowych pod kontrolą USG.
współpraca:
dr Paweł Szymański – chirurg plastyk, chirurgia ręki – cieśni kanału nadgarstka endoskopowo
dr Witold Woźniak – chirurg naczyniowy, żylaki metodą laserową
Fizjoterapeuci:
dr Wojciech Ruciński – fizjoterapeuta
Absolwent warszawskiego AWF. Uczestnik wielu szkoleń z zakresu rehabilitacji, terapii manualnej i osteopatii. Obecnie wykładowca oraz instruktor na szkoleniach z zakresu USG oraz osteopatii i anatomii palpacyjnej. Specjalizuje się w leczeniu dysfunkcji narządu ruchu, zespołów bólowych i przeciążeniowych ze szczególnym uwzględnieniem dysfunkcji kręgosłupa. Drugą specjalnością jest terapia pod kontrolą USG (sonofeedback) w zespołach bólowych i przeciążeniowych stawów obwodowych oraz kręgosłupa.
mgr Tomasz Zubala – fizjoterapeuta
Absolwent warszawskiego AWF. Instruktor na szkoleniach z zakresu USG. Specjalista w zakresie rehabilitacji schorzeń narządu ruchu. Prowadzi również treningi propriocepcji oraz programy przygotowawcze dla sportowców. Specjalizuje się w prowadzeniu i konstruowaniu ćwiczeń pod kontrolą USG. Absolwent szkoleń z zakresu terapii manualnej oraz technik mobilizacji powięzi. Specjalista w wykorzystaniu metody Sonofeedback w leczeniu niestabilności stawu skokowego.
mgr Marcin Doroba – fizjoterapeuta
Specjalista w zakresie rehabilitacji schorzeń narządu ruchu oraz fizykoterapii ze szczególnym uwzględnieniem zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa, przykurczów pourazowych i pooperacyjnych stawów obwodowych ( kolano, bark, stopa), absolwent szkoły osteopatii SCOM – specjalizacja w leczeniu bólu dyskopatycznego kregosłupa, rwy kulszowej, stenozy kanału kręgowego.
mgr Dominika Ebert – fizjoterapeutka
Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w profilaktyce zespołów przeciążeniowych z użyciem fizykoterapii, prowadzi zajęcia z rehabilitacji i profilaktyki wad postawy oraz Pilates dostosowany do potrzeb pacjentów ze schorzeniami kręgosłupa.